KONST / Litografier / Färglitografi 8811006
nr 881 1006
Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), onumrerad, signerad. , bladets mått: 42x58
Utrop:
3.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:07:56
17/3 18:52:30